hakkımızda - Oto Devre \r\n\r\n\r\n
hakkımızda

 

OTO DEVRE yaklaşık 35 yıldır  sektör içerisinde 25 yıldır da Renault oto yedek parça sektörünün içinde bulunan Türkiyenin önde gelen orjiinal Renault yedek parça tedarikçisi toptancı firmadır. internet ve otomotiv sektöründe üretim , ithalat ve dağıtıcılığa kadar çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir. Tüm tedariklerini orjinal Renault tedarikçileri İSOTLAR A.Ş. ve ERMAT GRUP tan tedarik etmektedir.

OTO DEVRE Türkiye'de sıkıntısı çekilen otomotiv yedek parça tedariğinin modern ve teknolojik bir altyapıya kavuşmasını kendine vizyon olarak belirlemiştir. Bu amaca yönelik olarak oto devre son araç kullanıcılarından, ürün toptancıları ve sigorta şirketlerine kadar herkesin şeffaf bir yapıyla ürün satın almalarını sağlayan bir yapı sayesinde yedek parça ve servis ihtiyacı olanların aradıkları şeyi kolayca bulmaları sağlanmıştır.

OTO DEVRE uzun yıllar sorunsuz hitmet verdiği Sigorta şirketlerinin en önemli parça tedarikçisi konumundadır. tedarikçilerine ve müşterilerine siparişlerin her aşamasını online olarak Email ,SMS mesaj - SMS Sipariş sorgulama ve WEB sipariş takip otomasyonu ile bilgilendirmektedir.